تریپ ساز
تریپ ساز

واحد آموزش تریپ ساز

ایده های برگزاری و مدیریت بهتر رویدادهای دوی شهری

3 سال قبل


اگر مثل من عاشق دویدن هستید و فلسفه دویدن را درک کرده باشید احتمالا بعد از مدتی به تصمیم های زیر فکر کرده اید.

  • یک گروه دو راه اندازی کنم.
  • به گروه دو فعلی ام افراد بیشتری اضافه کنم.
  • به یک گروه دوی شهری بپیوندم.

 

ایده های برگزاری و مدیریت بهتر رویدادهای دوی شهری

 

در این مطلب قصد دارم امکاناتی که تریپ ساز در اختیار شما قرار می دهد تا اجرای این تصمیم ها رو به روشی ساده اجرایی کنید را توضیح دهم تا لذت دویدن برای شما دوچندان شود.

 

یکی از امکانات تریپ ساز برگزاری رویداد است. شما می توانید یک رویداد دوی شهری که موضوع آن "ورزشی" است را ایجاد کنید و برای این رویداد بلیت های مختلفی تعریف کنید.

در اینجا به عنوان نمونه چند بلیت که اهداف مختلفی را دنبال می کنند ذکر می کنیم اما قطعا سیاست های گروه و خلاقیت شما تعیین کننده بلیت های دیگر خواهد بود.

 

بلیت رایگان

همانطور که مشخص است شرکت کننده برای خرید این بلیت هزینه ای پرداخت نمی کند اما برای شما که مدیریت این گروه را بر عهده دارید بسیار مهم است که آمار لحظه ای تعداد شرکت کنندگان را داشته باشید که مدیریت و برنامه ریزی بهتری داشته باشید. در این رابطه پیتر دراکر اندیشمند بزرگ علم مدیریت نیز اشاره می کند: "هر چیز را که نتوان اندازه گرفت نمی توان کنترل کرد و هر چیز را نتوان کنترل کرد نمی توان مدیریت کرد"

 

بلیت حمایتی

ممکن است برای گروه خود اهدافی دارید که برای اجرا کردن آن نیاز به پول دارید. اعضای شما قطعا عاشق دویدن هستند که عضو گروه شما شدند پس با توضیح کامل اهداف و چشم انداز گروه تان؛ آنها از گروه حمایت خواهند کرد.

البته پیشنهاد ما این است که بلیت حمایتی باید اختیاری باشد و در کنار بلیت رایگان ارائه کنید تا اگر کسی قصد حمایت نداشت با بلیت رایگان ثبت نام کند.

 

بلیت کار خیر

می توانید با تعریف این بلیت و مبلغی که بابت فروش جمع می شود را به یک کار خیر اختصاص دهید.

 

همانطور که در بالا اشاره کردیم با کمی خلاقیت شما می توانید بلیت های مختلفی تعریف کنید.

 

افراد بیشتری به گروه اضافه کنید

رویداد شما در تریپ ساز در معرض دید بیش از چند هزار نفر قرار خواهد گرفت و این شانس و تبلیغ رایگان را برای گروه خود در هر بار برگزاری رویداد ایجاد کرده اید که افراد بیشتری با گروه شما آشنا و به گروه بپیوندند.

 

به یک گروه دوی شهری بپیوندم

اگر از تنها دویدن خسته شده اید و دوست دارید به یک گروه دو بپیوندید می توانید در تریپ ساز رویدادهای دوی شهری را پیگیری کنید و گروه مورد نظرتان را پیدا کنید و در رویداد آتی آنها ثبت نام کنید.

 

پیامک رایگان ارسال کنید

شما به عنوان برگزار کننده رویداد می توانید در سه شرایط زیر به شرکت کنندگان در رویداد پیامک فوری و رایگان ارسال کنید.

  1. پیامک یادآوری زمان رویداد
  2. پیامک تغییر زمان رویداد
  3. پیامک لغو رویداد

 

سوابق گروه را حفظ کنید

امکان دیگری که تریپ ساز به شما می دهد پروفایل با یک آدرس اختصاصی است. این به انتخاب شما بستگی دارد که پروفایل را به نام مدیر گروه بسازید یا با نام گروه. اما نکته مهم این است که در پروفایل شما بخش "سوابق" وجود دارد که تعداد رویدادهایی که برگزار کرده اید و تعداد شرکت کنندگان در رویدادهای شما نمایش داده می شود. حالا اگر بخواهید گروه خود را به کسی معرفی کنید کافی است لینک پروفایل خود را ارسال کنید تا با مشاهده رویدادها و سوابق شما به راحتی با سابقه گروه شما آشنا شود.

 

حالا در بخش نظرات برای ما از تجربه هایتان از دویدن تنها، دویدن با گروه دوی شهری یا مدیریت گروه های دو بنویسید.

 نظرات