تریپ ساز
تریپ ساز

واحد آموزش تریپ ساز

ایده های برگزاری و شرکت در رویدادهای دوچرخه سواری

2 سال قبل


خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد می کنیم اگر شما عضو یکی از گروه های زیر هستید

 

  • عاشق دوچرخه سواری هستید.
  • راهنمای گردشگری هستید.
  • به صورت تفریحی دوچرخه سواری می کنید.
  • تنهایی دوچرخه سواری می کنید و می خواهید به یک گروه دوچرخه سواری بپیوندید.
  • می خواهید از دوچرخه سواری کسب درآمد کنید.
  • مربی دوچرخه سواری هستید.
  • به دنبال یادگیری اصولی دوچرخه سواری هستید.
  • دوست دارید در یک مسابقه دوچرخه سواری شرکت کنید.
  • می خواهید هزینه سفرهایتان با دوچرخه را کاهش دهید.

 

ایده های برگزاری و شرکت در رویدادهای دوچرخه سواری

 

در این مطلب قصد داریم امکاناتی که تریپ ساز در اختیار شما قرار می دهد تا به این اهداف جامه عمل بپوشانید را به شما آموزش دهیم.

 

عاشق دوچرخه سواری هستید

یکی از امکاناتی که تریپ ساز به کاربران خود ارائه می کند برگزاری رویداد با موضوع ورزشی و تفریحی است. شما می توانید در رویدادهای دوچرخه سواری که برگزار می شود ثبت نام کنید تا دوستان جدیدی پیدا کنید و از دوچرخه سواری لذت بیشتری ببرید.

 

راهنمای گردشگری هستید

اگر راهنمای گردشگری حرفه ای یا محلی هستید، می توانید یک تور دوچرخه سواری برگزار کنید و علاقمندان به دوچرخه سواری را دور هم جمع کنید. قطعا اگر تور شما با موفقیت انجام شود این قبیل تورها قابل تکرار است. چند نمونه از تورهایی که می توانید برگزار کنید

تور دوچرخه سواری شهری

تور دوچرخه سواری در طبیعت

و ... که ایده پردازی و اجرای آن به عهده شما.

 

به یک گروه دوچرخه سواری بپیوندید

گروه های دوچرخه سواری می توانند برنامه های خود را در قالب یک رویداد ورزشی و تفریحی در تریپ ساز ایجاد کنند تا علاقمندان بیشتری را به گروه خود اضافه کنند. شما می توانید در این گروه های دوچرخه سواری ثبت نام کنید.

 

کسب درآمد از دوچرخه سواری

راه های بسیاری برای کسب درآمد از دوچرخه سواری وجود دارد که ما به برخی از آنها اشاره می کنیم و قطعا شما با خلاقیت بیشتر می توانید راه های دیگری پیدا کنید.

به عنوان نمونه اگر شما مربی دوچرخه سواری هستید می توانید یک رویداد ورزشی، تفریحی و آموزشی دوچرخه سواری در تریپ ساز ایجاد کنید تا افرادی که تمایل دارند به صورت اصولی دوچرخه سواری را یاد بگیرند در این رویداد ثبت نام کنند. همچنین اگر دوچرخه اضافه دارید می توانید بلیت با قیمت بیشتری تعریف کنید برای افرادی که تمایل دارند در این رویداد ثبت نام کنند اما دوچرخه ندارند یا هنوز دوچرخه خریداری نکردند.

 

دوست دارید در یک مسابقه دوچرخه سواری شرکت کنید

این امکان وجود دارد که مسابقات دوچرخه سواری در تریپ ساز برگزار و مدیریت شود. شما می توانید در این رویدادها ثبت نام کنید و توانایی دوچرخه سواری خود را در یک مسابقه به رخ بکشید.

 

 

کاهش هزینه سفر با دوچرخه


می خواهید هزینه سفرهایتان با دوچرخه را کاهش دهید

اگر شما با دوچرخه سفر می کنید و تجربه بالایی در این زمینه دارید بهترین گزینه برای ایجاد یک رویداد گردشگری و سفر با دوچرخه هستید. افراد بسیاری دوست دارند با دوچرخه سفر کنند اما چون تجربه کافی ندارند چنین تصمیمی را اجرایی نمی کنند. شما می توانید با برگزاری چنین رویدادی علاوه بر اینکه راهنمای آنها در سفر شوید، کسب درآمد کنید و هزینه های سفر خودتان را کاهش دهید.

 


قطعا ایده های بیشتری وجود دارد که می توانید در بستر تریپ ساز برای رسیدن به هدف دوچرخه سواری اجرا کنید.

منتظر رویدادهای شما هستیم...

 

اگر سوالی در این مورد دارید در بخش نظرات بپرسید.نظرات